Občanské sdružení Opři se

Občanské sdružení Opři se pomáhá dětem z dětských domovů v integraci do většinové společnosti. Na našich akcích vytváříme přirozené prostředí pro vznik blízkých vztahů mezi dobrovolníky a dětmi. Díky tomu jim dobrovolníci úspěšněji pomáhat, a to jak v době pobytu v domově, tak i po odchodu z domova.

Novinky

Titulek

Opět jsme pomáhali na Hauenštejně

Víkend 22.-24. dubna 2016 jsme opět strávili na hradě Hauenštejně, kam se s dětmi z dětských domovů rádi pravidelně vracíme, abychom přiložili ruku k dílu a pomohli tak hradní čeládce.

Titulek

V pátek 26. března zahájíme letošní turistickou sezónu

Mezi naše oblíbené aktivity pro děti z dětských domovů patří turistické výšlapy spojené s poznáváním nových míst. Přes zimu se však soustředíme spíše na indoorové činnosti. Protože však jaro již naplno vystrkuje růžky, je čas se přesunout ven. Proto na Velký pátek 25. března 2016 vyrazíme na první letošní výšlap. Vyrazíme z Jílového u Prahy.

Titulek

Benefiční bazárek školy Michael

Studenti 4.MF spolu se studenty dalších tříd Střední a vyšší odborní školy reklamní a umělecké tvorby Michael pořádají vánoční benefiční bazárek, jehož výtěžek bude věnován do veřejné sbírky pořádané naším sdružením ve prospěch volnočasových aktivit pro děti z dětských domovů.

Titulek

Hledáme lektory na doučování

Hledáme dobrovolníky na pozici lektorů na doučování dětí z Dětského domova v Pyšelích. Jedná se o doučování všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně ZŠ s důrazem na anglický a český jazyk.

Titulek

Spolupráce s firmou Mazars

Spolupráce s firmou Mazars, což je francouzská poradenská společnost s mezinárodní působností, se rozjíždí na plné obrátky. Firmě Mazars za podporu velice děkujeme.

Zobrazit všechny