Občanské sdružení Opři se

Občanské sdružení Opři se pomáhá dětem z dětských domovů v integraci do většinové společnosti. Na našich akcích vytváříme přirozené prostředí pro vznik blízkých vztahů mezi dobrovolníky a dětmi. Díky tomu jim dobrovolníci úspěšněji pomáhat, a to jak v době pobytu v domově, tak i po odchodu z domova.

Novinky

Titulek

Činnost Opři se v roce 2016

Rok 2016 je již minulostí a my si dovolujeme v krátkosti zrekapitulovat naši činnost v tomto roce.

Titulek

Zahájili jsme novou sezónu doučování

Ve čtvrtek 6. října 2016 jsme zahájili již čtvrtou sezónu doučování dětí v dětském domově v Pyšelích. V letošním roce budeme jezdit doučovat tři děti: Verču, Michala a Pepu.

Titulek

Zítra zahajujeme příměstský tábor v Pyšelích

Již zítra, tedy v pondělí 15. srpna 2016, začíná náš příměstský tábor pro děti z pyšelského domova. Zaměříme se na turistiku, cykloturistiku a softbal. Těšíme se i na společné chvíle u táboráku.

Titulek

V pondělí 8. srpna opět vyrážíme na Hauenštejn.

Dobrovolnické pobyty na hradě Hauenštejně se staly pro děti vyrůstající v dětských domovech i pro ty, které již domovy opustily, příjemnou tradicí. Náš srpnový pobyt bude již v pořadí devátým.

Titulek

Zúčtování veřejných sbírek

Naše organizace pořádá dvě veřejné sbírky. První z nich slouží na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů, druhá pak na jejich individuální rozvoj. Za uplynule zúčtovací období nám naši dárci věnovali do sbírek 11.929 Kč. Velice děkujeme.

Zobrazit všechny