Občanské sdružení Opři se

Občanské sdružení Opři se pomáhá dětem z dětských domovů v integraci do většinové společnosti. Na našich akcích vytváříme přirozené prostředí pro vznik blízkých vztahů mezi dobrovolníky a dětmi. Díky tomu jim dobrovolníci úspěšněji pomáhat, a to jak v době pobytu v domově, tak i po odchodu z domova.

Novinky

Titulek

Děkujeme Městu Čelákovicím za podporu

V letošním roce nám byla Městem Čelákovicemi již počtvrté v řadě přidělena dotace na podporu naší činnosti. Tentokrát ve výši 42.000 Kč. Této podpory si velice vážíme.

Titulek

Pošlete s námi děti na lyže

Víkend 3.-5. února 2017 strávíme s dětmi z dětských domovů lyžováním v Krkonoších. Volná místa na tuto akci nabízíme i dětem z rodin. Cena 2900 Kč obsahuje dopravu, stravu, ubytování i veškeré permanentky.

Titulek

Činnost Opři se v roce 2016

Rok 2016 je již minulostí a my si dovolujeme v krátkosti zrekapitulovat naši činnost v tomto roce.

Titulek

Zahájili jsme novou sezónu doučování

Ve čtvrtek 6. října 2016 jsme zahájili již čtvrtou sezónu doučování dětí v dětském domově v Pyšelích. V letošním roce budeme jezdit doučovat tři děti: Verču, Michala a Pepu.

Titulek

Zítra zahajujeme příměstský tábor v Pyšelích

Již zítra, tedy v pondělí 15. srpna 2016, začíná náš příměstský tábor pro děti z pyšelského domova. Zaměříme se na turistiku, cykloturistiku a softbal. Těšíme se i na společné chvíle u táboráku.

Zobrazit všechny