Opři se na Facebooku

Opři se na Facebooku - titulekČasto se nás přátelé našeho spolku ptají, jak to mají udělat, aby jim neunikla žádná novinky či fotka, kterou uveřejníme na sociální síti Facebook. Proto jsme se rozhodli vytvořit tento manuál.

Nejprve si na Facebooku musíte otevřít naši stránku, to provedete kliknutím na tento odkaz. Po otevření stránky se Vám objeví toto záhlaví.

image

Přímo vlevo pod úvodní fotografií začíná tlačítko "To se mi líbí" (na obrázku výše označeno červeným obdelníkem). Na toto tlačítko klikněte a "To se mi líbí" se změní na ''Tohle se mi líbí'' a stránku budete automaticky i sledovat. Tímto krokem jste se stali fanoušky naší stránky a veškeré naše informace se Vám budou zobrazovat na Vaší hlavní stránce.

Pokud však máte mnoho facebookových přátel či oblíbených stránek, může se velmi snadno stát, že Vám naše informace zapadnou mezi jinými příspěvky. Proto je dalším dobrým krokem přidání naší stránky do seznamu zájmů. To provedete následujícím způsobem.

Nejprve najeďtě kurzorem myši na tlačítko "Sleduji" (viz obr. krok 1.).

image

Nyní se Vám otevře níže uvedená nabídka. Klikněte na položku "Zobrazit jako první" (viz obr. krok 2.) a pokud se vám automaticky nevybere i možnost ''Zapnuto (Doporučovaná živá vysílání)'' (viz obr. krok 3.), klikněte na tuto možnost.

Nyní Vám už neunikne ani jeden příspěvek, protože se každý z nich zobrazí mezi prvními (pokud máte možnost ''Zobrazit jako první'' u více stránek) na Vaší hlavní stránce a nebo v liště s názvem ''Zástupci''.