Dárci a sponzoři

Děkujeme všem dárcům, kteří nám přispěli na naši činnost ve prospěch dětí vyrůstajících v dětských domovech. Snažíme se, aby veškeré získané prostředky byly co nejefektivněji využity přímo ve prospěch dětí.

Děkujeme těmto fyzickým osobám:

 1. Vladimíra Axmannová (ARCHAX)
  architektka, Praha 6
 2. Michal Doležal
  Praha 8
 3. Martin Kačer
  odborný asistent ČVUT, Praha
 4. Dušan Korunka
  Program Manager, Roztoky
 5. Karel Kotek
  Praha 4
 6. Pavel Matyáš
  metodik správy daní, Horní Jelení
 7. Martin Mudra
  senior programátor, Hostivice
 8. Pavel Storož
  finanční poradce, Ledeč nad Sázavou
 9. Martin Stránský
  Brno
 10. Veronika Svobodová
  Praha 10
 11. Věra Synková
 12. Renata Šebestová
  Praha 6
 13. Lenka Trnková
  Kralupy nad Vltavou
 14. Zuzana Viktoriová
  Lysá nad Labem
 15. Ljuba Žáčková Axmannová
  Voznice


Děkujeme těmto právnickým osobám:


image
Nadační fond Avast nám v letech 2016 a 2016 přispěl pokaždé částkou 40 000 Kč na financování a rozvoj našich pravidelných aktivit. Byli jsme tak schopni v těchto letech uspořádat dva letní tábory, jezdit pravidelně doučovat děti do dětského domova v Pyšelích, organizovat pravidelné lezecké odpoledne na umělé horolezecké stěně a v neposlední řadě uspořádat několik víkendových pobytů na hradě Hauenštejně.
image
Společnost Anect nám v letech 2012-2013 poskytla dary v souhrnné výši 25.000 Kč. Tato částka nám pomohla uspořádat více než deset akcí pro děti z dětských domovů.
image
Město Čelákovice podporuje činnost našeho sdružení již od roku 2014. Celkem nám věnovalo 30.000 Kč. Za tuto částku jsme zvládli pro děti z dětských domovů uspořádat přes 20 akcí. 
image Nadace Terezy Maxové dětem nám přispěla v roce 2015 částkou 30.000 Kč na naše aktivity ve prospěch dětí z dětských domovů. Za tyto peníze jsme zakoupili fotoaparát, několikrát vyrazili na umělou stěnu, strávili víkend v Krkonoších a pokryli část nákladů na dojíždění do domovů za účelem doučování.
image VIP poradenská kancelář Veroniky Svobodové ze společnosti Partners Financial Services, a.s., nám v roce 2013 poskytla dar ve výši 10.000 Kč, který jsme použili na spolufinancování silvestrovského pobytu pro děti, které se z dětských domovů vrátily do rodin