Sportovní odpoledne v Novém Strašecí

Titulek

Vedoucí akce: Alexandr Krško

Místo: Nové Strašecí (mapa)

Termín: 8. května 2019

Kopírovat odkaz na tuto stránku


Dětský domov v Novém Strašecí každoročně v den státního svátku 8. května na své zahradě pořádá sportovní odpoledne s volejbalovým turnajem, kam zve své přátele, které během roku dětem pomáhají.  Nejinak tomu bylo i letos, a tak jsme byli rádi, že ani letos jsme mezi pozvanými nechyběli.

Stál tak před námi důležitý úkol sestavit tým, který bychom mohli postavit do volejbalového turnaje. Do zápolení se nakonec zapojili Hanka, Jiřina, Leszek, Petr a expyšelští kluci Vašek a Patrik. Ač jsme se snažili předvést co nejlepší hru, ani letos se nám nepodařilo získat lepší než bronzovou medaili. Herní systém byl ještě ozvláštněn turnajem rodinných skupin v přehazované. Každému dětskému týmu byl přiřazen jeden tým přátel domova a výsledky se sčítaly. 

Kromě volejbalového hřiště bylo nejvíc živo na hřišti workoutovém, které bylo na zahradě domova vybudováno v prvních měsících letošního roku. Holky a kluci se snažili navzájem trumfnout, kdo předvede hezčí kousky. Nad některými jejich triky nám zůstával rozum stát.

Součástí akce bylo i občerstvení, které zajistil dětský domov, grilování, které si vzaly na starost Dobré víly dětem a minizoo, kterou domluvily Dobrodějky. 

Na toto velmi milé setkání se každý rok moc těšíme, protože zde panuje pohodová atmosféra, můžeme si zde popovídat i se zaměstnanci a ostatními přáteli domova a vyměnit si své zkušenosti. Dětskému domovu děkujeme za to, že každý rok tuto akci pořádá a je nám ctí, že můžeme být její součástí.
Sportovní odpoledne v Novém Strašecí 2019

(50.151569162926236, 13.897898325973642)