Animační dílna s Animatějem 2019/2

Titulek

Vedoucí akce: Helena Štajerová

Místo: DD Nové Strašecí (mapa)

Termín: 23. února 2019

Kopírovat odkaz na tuto stránku


V sobotu 23. února jsme opět vyrazili za dětmi do Dětského domova v Novém Strašecí na další animační dílničku. Protože však náš hlavní animační guru Milan před pár dny utrpěl úraz, na animování tentokrát nedošlo, ale i tak jsme si užili spoustu legrace. 

Za náš tým se do Strašecí vydaly Helča a Jana. Ze strašeckých dětí se společného výtvarničení zapojili  Robert, Honzík, Kristýnka, Kája a Natálka. Na úvod jsme zhlédli naše dílko natočené v lednu - Zimní olympiáda.

Potom jsme společně přečetli báseň od Jana Vodňanského Zima v Novém Strašecí. Na básničku jsme si i zacvičili. Následně si děti ze samotvrdnoucí hmoty vyrobily dle svého postavičky k tématu básně a nejen k němu. Nakreslily strašidla, která příště rozhýbeme pod kamerou na zeleném plátně.

Potom už zbyl čas na dětmi oblíbené hry. Na schovávanou, na židličkovou, při které se děti nejen pobavily ale i znovu vyslechly básničku. Uteklo to rychle, takže pak jsme uklidili jídelnu, děti se rozprchly na oběd a Helča s Janou domů. Už teď se moc těšíme na březnové setkání, kde naše dnešní výtvory ožijí.

?
?
?

(50.151878011499036, 13.898697796847273)